Merak Edilenler

Eve Sipariş Verirken Bir Sipariş Alt Sınırı Var mı?

Hayır bir alt sınır yoktur. Fenomen tekel ihtiyaçlarınızı karşılamanıza daha çok önem vermektedir. Fakat genede bu konuda siz değerli müşterilemizinde sağduyulu olması bizi daha çok mutlu edecektir. Covid şartlarını ve servis araçlarınında bir maliyeti olduğunu çok iyi bilen müşterilerimiz zaten genel olarak bu beklentimizi karşılamaktadırlar. Bizde bu yüzden hiçbir müşterimizi geri çevirmiyoruz.


Ödeme Nasıl Yapılıyor ?

Siparişlerinizde ödemeleri nakit ödeme , kredi kartı yada  nakit kartlarınızı kullanarak gerçekleştirbilirsiniz. Ödemelerimiz peşin olup taksit imkanı bulunmamaktadır. Yarın uğrasam versem olurmu ? ödeme türü geçerli değildir. 🙂


Kimler Sipariş Verebilir?

Tekel ürünleri siparişlerinde 18 yaşını doldurmuş herkes sipariş verebilir, tekel dışı siparişler de ise bir yaş sınırı bulunmamaktadır.


Covid Önlemlerine Dikkat Ediyor musunuz ?

Bu kapsamda servis elemanlarımız kasklarını çıkarmadan ve eldiven kullanarak siparişlerinizi teslim etmektedirler. Elamanlarımız sık sık dezenfektan ile gerekli kişisel hijyenlerini sağlamaktadırlar. Maske ve eldiven kullanımına dikkat edilmektir. Ödemeleri nakit yerine mümkünse temassız kart ödemesi şeklinde yapmaya gayret gösterirler. Müşterilemiz isterse ödemeyi kapıya bırakabilir ve siparişleriniz kapının önüne bırakılarak teslim edilebilir.


Başka Şubeniz Var mı ?

Evet Avrupa yakasında Beşiktaş Fenomen Tekel Market Hizmetinizdedir . Beşiktaş,  Ortaköy, Maçka, Yıldız, Bebek, Etiler Levent Taksim Şişli Fulya gibi semtlere 7 /24 servisimiz vardır. Kadıköydeki müşterilerimiz bize sipariş verip yukarıda saydığımız bölgelerdeki sevdikleri için tekel market siparişi verebilirler. Ödeme sizin tarafınızdan yapılır yapılmaz diğer şubemiz siparişi teslim eder.


Tekel Marketler Hafta Sonu Açık mı?

Covid önlemleri yüzünden tekel marketler hafta sonları saat sabah 10:00  ile akşam 17:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Hafta içi ise 10:00 ile gece 21:00 arasında açıklar idi . Fakat Sokağa çıkma yasaklarının gelmesi ile birlikte haftasonları hizmet vermemektedirler. Covid önlemleri sık sık değişiklik gösterdiğinden dolayı bu konuda emin olmak için güncel kaynaklardan araştırmanızı tavsiye ederiz.

 

 

Sipariş Ver
Yardımcı Olabilir miyiz?
Merhaba , Hoşgeldiniz !
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?